Základní škola U Kostela » O škole » Metodik prevence

Metodik prevence

Metodik prevence : Mgr.Eva Pallová – epallova@zsukostela.cz Konzultační hodiny: každé pondělí   13:30 – 15:30 hodin, II. patro, kabinet ČJ
Kontakty

• Pedagogicko-psychologická poradna Svitavy, pracoviště Moravská Třebová, Svitavská 7 (změna adresy) : PhDr. Marcela Hrazdírová, tel. 775 575 483
  • Dětský diagnostický ústav, Říčařova 272, Hradec Králové, tel. 495 211 800
  • Středisko výchovné péče Pyramida, Sokolovská 146, Pardubice, tel. 466 680 338
  • Sdružení Společně k bezpečí : Mgr. Michaela Veselá, tel. 604 554 231
NÍZKOPRAHOVÝ KLUB Nemáš tušení, co budeš dnes odpoledne podnikat? Nechce se Ti courat po městě a chceš se potkat s partou dalších lidí? Zamiř do Nízkoprahového klubu. Jsme tu pro Tebe každý všední den od 13:00 do 18:00.Nízkoprahový klub, Komenského 371/46 (prostory bývalé veteriny) KONTAKTY : 725 294 512, www.osbonanza.cz Co od nás můžeš čekat? – povídání či oddych – jak budeš chtít Ty – prostor pro Tvoje nápady, názory, zkušenosti – pomoc a podpora s tím, v čem si nevíš rady – hry, akce Občanské sdružení  BONANZA nabízí socioterapeutické dílny spojené s výukou jízdy na koních. Přihlášení žáci se scházejí  každou sobotu ve středisku Vendolí.Bližší informace na tel. 608 218 847.