Základní škola U Kostela » Pro rodiče » Svačinky do škol

Svačinky do škol

je inovativní služba, která si klade za cíl dopřát místním školákům a studentům dobrou, čerstvou a vyváženou svačinku „jako od maminky“ a přispět tak ke zdravějšímu stravování a boji proti obezitě dětí.

Svačinky jsou dodávány čerstvé přímo do tříd na přestávku.

Služba úspěšně odstartovala v září 2013 především pro žáky 1. – 4. tříd.

Od září 2014 byla nabídka rozšířena o větší svačinky pro starší žáky, studenty a dospělé, takže v týdenním jídelníčku můžete vybírat dokonce ze tří variant svačinek.

Svačinky „A“ a „B“ jsou velikostí určeny především pro mladší žáky a menší jedlíky. Svačinka „C“ je větší a doporučuje se starším žákům, studentům a dospělým strávníkům.

Líbila by se i Vám možnost odebírat denně čerstvou svačinku a neřešit, co dobrého vymyslet?

Více informací, ceny a objednávky na www.laskavarna.cz

i

Blog

Novinky & oznámení

Návštěva předškoláčků z MŠ Piaristická

Návštěva předškoláčků z MŠ Piaristická

Tentokrát za námi přišli na návštěvu děti z horní budovy Piaristické školky.
Naši školáčci, již zkušení v programování Bee-botů, předali svůj um i zkušenosti s roboty malým kamarádům, se závěrečným závodem 🙂
V další části hodiny si předškoláčci s pomocí prvňáčků vyrobili přáníčka ke Dni maminek, kterými jistě potěší.

Zpíváme pro radost

Zpíváme pro radost

Školní kolo kategorie 1. třída kategorie 2. – 3. třída kategorie 4. – 5. třída 1. místo Stella Valachová 1.B Adéla Vozničková 3.B Nelly Svozilová 4.B 2. místo Sofie Štolová 1.A Laura Slezáková 2.B Nikol Prucková 5.B 3. místo Ema Nováková 1.A Kristýna Odehnalová 2.B...

9.B v Poslanecné sněmovně

9.B v Poslanecné sněmovně

27. dubna se žáci 9. třídy vypravili do Prahy na prohlídku Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Areálem parlamentních budov na Malé Straně je provedl Martin Tománek, asistent poslance Davida Šimka. Žáci si prohlédli reprezentační prostory známé z televizních zpravodajství i sněmovní sál, kam se možná někteří z nich v budoucnu vrátí jako poslanci.
Po nezbytné polední pauze si žáci připomněli klíčové události světových dějin v Armádním muzeu na Žižkově, kde prošli rozlehlé expozice od věnující se vojenství od středověku až po současnost. Nakonec se s Prahou rozloučili pod jezdeckou sochou Jana Žižky na Vítkově.