Základní škola U Kostela » Pro rodiče » Svačinky do škol

Svačinky do škol

je inovativní služba, která si klade za cíl dopřát místním školákům a studentům dobrou, čerstvou a vyváženou svačinku „jako od maminky“ a přispět tak ke zdravějšímu stravování a boji proti obezitě dětí.

Svačinky jsou dodávány čerstvé přímo do tříd na přestávku.

Služba úspěšně odstartovala v září 2013 především pro žáky 1. – 4. tříd.

Od září 2014 byla nabídka rozšířena o větší svačinky pro starší žáky, studenty a dospělé, takže v týdenním jídelníčku můžete vybírat dokonce ze tří variant svačinek.

Svačinky „A“ a „B“ jsou velikostí určeny především pro mladší žáky a menší jedlíky. Svačinka „C“ je větší a doporučuje se starším žákům, studentům a dospělým strávníkům.

Líbila by se i Vám možnost odebírat denně čerstvou svačinku a neřešit, co dobrého vymyslet?

Více informací, ceny a objednávky na www.laskavarna.cz

i

Blog

Novinky & oznámení

Logická olympiáda 2023

Logická olympiáda 2023

Během měsíce října proběhla na naší škole nominační kola Logické olympiády. Zúčastnilo se jich celkem 53 žáků. Žáci soutěžili ve třech kategoriích – A2 pro 2. třídy, A pro 3. až 5. třídy základních škol a B pro žáky druhého stupně základních škol a odpovídajících...

Pohybovky na naší škole

Pohybovky na naší škole

Každé úterý a čtvrtek odpoledne přichází na naši školu trenéři Slovanu. Děti se jich nemohou dočkat. Trenéři pro ně mají nachystanou vždy spoustu pohybových aktivit, při kterých si děti osvojují základní principy a pravidla sportovních her. Radostné úsměvy dětí a...