Z Koněprus přes Karlštejn do Prahy

19.06.2024 | Fotogalerie, Novinky

Téměř v půli června se žáci deváté a sedmé třídy vypravili na třídenní výlet. Cílová destinace byla autokemp Karlštejn. V den příjezdu jsme se ubytovali v kempu a následně vyrazili na prohlídku Koněpruských jeskyní, při které jsme si prohlédli velké krápníky, zajímavé jeskynní chodby a další skalní útvary. Druhý den nás čekal náročný výšlap na hrad Karlštejn a hned poté mnohakilometrová túra do lomů Malá a Velká Amerika. Oba večery jsme byli příjemně unavení, ale nesměla chybět večerní zábava: krmení kachen, fotbal, volejbal, stolní tenis aj. Poslední den jsme navštívili samotnou Prahu. Prošli jsme si parky Vyšehradu se zastávkou na Slavíně. Celý výlet pak zakončily nákupy na Václavském náměstí a všichni se shodli, že by si ho rádi zopakovali.