Olympijské hry na škole v přírodě

19.06.2024 | Fotogalerie, Novinky

Krásný areál v okolí lanškrounských rybníků byl na čtyři dny domovem žáků 2. a 3. tříd. Z ubytování v chatkách byli nadšeni a jídlo bylo také výborné.

Celý pobyt se nesl v olympijském duchu, od slavnostního zahájení až ke slibu sportovců. Po oba dny mezi sebou jednotlivá družstva soutěžila v mnoha dovednostních disciplínách. Na druhé straně se učili i týmové spolupráci. Kromě sportovního zápolení si každý potiskl triko olympijskými kruhy, upletl čelenku a vylepšil si obličej vlaječkou svého týmu. Každý tým si také zvolil svého maskota a bojový pokřik.

Všechny děti si zaslouží obrovskou pochvalu za své dovednosti, sportovní výkony, ale i odvahu. Čtyři dny mimo svůj domov bez rodičů zvládly na výbornou!

třídní učitelky a vychovatelky 2. a 3. tříd