Postup vyplňování ankety

Návod je pro vyplňování ankety z webového prohlížeče (Chrome, Firefox, …). Na mobilním telefonu se po odkliknutí tlačítka vyplnění ankety otevře okno prohlížeče a vyplnění ankety je totožné jako vyplnění z prohlížeče na počítači.

Na školních stránkách se přihlaste do systému Bakaláři

Zadejte své přihlašovací údaje do aplikace.

O vzniku nové ankety jste informováni v okně Oznámení

Po kliknutí na Vyplňování anket se Vám zobrazí aktivní ankety, ve kterých máte možnost hlasovat.  Pro možnost hlasování je třeba kliknout na „tužku“, která se obrazí po najetí kurzorem myši na pravou stranu ankety, zároveň se zobrazí tlačítko Upravit

Na první straně ankety se zobrazí Úvod, kde jsou zapsány úvodní informace k anketě. Na další obrazovku ankety se dostanete stisknutím tlačítka Dále.

Na další straně je možnost vybrat z nabízených možností. Je třeba dodržet počet možností, jinak není možné uložit Váš hlas. O počtu možností výběru jste informování na stránce Úvod. Na další stránku pokračujete stisknutím tlačítka Dále.

Na závěrečné stránce je třeba stisknout tlačítko Uložit, pro dokončení hlasování.