ON-LINE výuka

Obecné informace + „TV“ vysílání

Učebnice a výukové materiály

• Více než 5 000 výukových videí pro matematiku v 1. až 5. ročníku bezplatně poskytuje www.matyskova-matematika.cz. Volně přístupná videa obsahují výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic a lze je využít i v případě, kdy žáci používají jiné učebnice – probírané učivo je obdobné. Žáci tak mají možnost učit se matematiku z domova s učitelským výkladem.
  • Kurzy Matador – kurzy pro přípravu žáků na SŠ
  • Jazyky online – světové jazyky z pohodlí domova
  • Nová škola – Duha Vám dávám možnost použít všechny naše IUč pro I. a II. stupeň k domácímu použití s platností do 30.9.2021 ZDARMA. Licenční cerifikáty jsou volně k dizpozici na našich stránkách www.NovaSkolaDUHA.cz/certifikaty/.

Online testy a cvičení