Fotogalerie akce

Čtvrteční odpoledne 9.2.2023 patřilo dětem, které se zúčastnily školního kola recitační soutěže. Atmosféra byla příjemná, soutěžní s trochou trémy, kterou zejména nejmladší děti při svém prvním vystoupení nakonec překonaly. Porotkyněmi se staly paní učitelky zúčastněných tříd a bylo obtížné vybrat z každé kategorie první místa, která postupují do oblastního kola v Moravské Třebové, 21.2.2023 v koncertním sále ZUŠ.

Všechny děti své připravené texty přednesly procítěně a s plným nasazením 🙂 za což jim patří velká pochvala.

Umístění v jednotlivých kategoriích:

 

Kategorie  –  žáci 1. tříd

  1. Rozárie Trojáková
  2. Ema Marková
  3. Sofie Štolová
Kategorie  –  žáci 2-3 tříd

  1. Kristýna Odehnalová
  2. Tobiáš Valach
  3. Tereza Hegerová
Kategorie – žáci 4-5 tříd

  1. Ema Němcová
  2. Eliška Lipovská
  3. Isabela Štrambachová