Fotogalerie

Během Velikonočního týdne se ve škole uskutečnila premiéra filmu Veselé pašijové Velikonoce, který na motivy starých Pašijových her natočili žáci 6. B.

Film o posledních dnech Ježíše Krista na Zemi žáci z větší části vytvořili začátkem března během jedné noci, kterou strávili ve škole, ale točilo se i ve farním kostele a na Knížecí louce. Na film si žáci sami připravili i potřebné rekvizity a kostýmy.

Diváci se na premiéru sešli v hojném počtu a krom samotného filmu si mohli prohlédnout i výstavu velikonočních symbolů a k dispozici měli i občerstvení, které žáci sami doma přichystali.

Díky tomu, že žáci k výrobě i prezentaci velikonočního filmu přistoupili s velkou zodpovědností, pracovitostí, kreativitou a zdravým sebevědomím, dosáhli téměř profesionálních výsledků a lze se těšit na jejich další podobná umělecká díla, která budou přinejmenším tak kvalitní, jako Veselé pašijové Velikonoce.