Fotogalerie

Ve čtvrtek 25.5.2023 jsme z Moravské Třebové v 8:24 odjeli vlakem do České Třebové, kde jsme rychle přestoupili na rychlík do Prahy. V Praze jsme se z hlavního nádraží přesunuli na Masarykovo nádraží a odtud osobním dvoupatrovým vlakem do kempu Camping Sokol v Dolních Počernicích. Tam jsme se ubytovali. Na zabydlení a odpočinek jsme měli dvě hodiny. Odpoledne jsme se vrátili do centra Prahy. Zábavnou formou (program Rychlovka na Karlově mostě) jsme si prošli Karlův most a jeho blízké okolí. Dozvěděli jsme se leccos zajímavého a nového. Večer jsme v kempu měli večeři, a potom jsme na dětském hřišti hráli na babu.

Druhý den jsme strávili v ZOO. Část ZOO jsme si prošli s průvodkyní, která nám vyprávěla o chování zvířat, a další část jsme si prošli podle svého. Poobědvali jsme v ZOO a na „zdravou večeři“ jsme vyrazili na Václavák do McDonaldu. Večer jsme ještě stihli v kempu uspořádat párty a oslavit narozeniny Pepy a svátek Filipa a Viji (Viola).

Třetí den jsme se dopoledne rozloučili s kempem, ale domů jsme jeli až navečer. Batohy a tašky jsme odložili v úschovně na hlavním nádraží. Před odjezdem jsme nakoupili ve městě dárky a vyrazili za kulturou do Divadla Spejbla a Hurvínka. Když jsme se vraceli narvaným vlakem zpátky domů, tak někteří z nás seděli část cesty v chodbičce na zemi, vůbec nám to nevadilo, zažili jsme legraci.

Výlet jsme si užili. Škoda, že nebyl na více dní.

Žáci 6.B