Interaktivní obrazy

Ve škole jsou na jednotlivých patrech instalovány tématicky zaměřené nástěnky. Některé nástěnky mají vytvořen interaktivní obsah.
Tento obsah poznáme, podle 3 druhů QR kódů, které jsou na nástěnkách.

Textové informace Audiovizuální obsah Rozšířená realita

Pro přečtení QR kódu je potřeba použít fotoaparát na mobilním zařízení. Ve většině případů se zobrazí obsah QR kódu, kdy stačí na odkaz kliknout a zobrazí se patřičné informace. Pro poslední možnost rozšířená realita je potřeba mít na svém telefonu/tabletu nainstalovánou patřičnou aplikaci (Halo AR). Následně je na této nástěnce potřeba pomocí této aplikace najít interaktivní obsah (např. obrázek filmu, …).