Interaktivní obrazy

Interaktivní obrazy

Ve škole jsou na jednotlivých patrech instalovány tématicky zaměřené nástěnky. Některé nástěnky mají vytvořen interaktivní obsah.
Tento obsah poznáme, podle 3 druhů QR kódů, které jsou na nástěnkách.

 

Textové informace Audiovizuální obsah Rozšířená realita

Pro přečtení QR kódu je potřeba použít fotoaparát na mobilním zařízení. Ve většině případů se zobrazí obsah QR kódu, kdy stačí na odkaz kliknout a zobrazí se patřičné informace. Pro poslední možnost rozšířená realita je potřeba mít na svém telefonu/tabletu nainstalovánou patřičnou aplikaci (Halo AR). Následně je na této nástěnce potřeba pomocí této aplikace najít interaktivní obsah (např. obrázek filmu, …).

i

Blog

Novinky & oznámení

Karnevel ve ŠD

Karnevel ve ŠD

Jako příjemné zpestření jsme si ve čtvrtek 22. února uspořádali v tělocvičně karneval. Mávnutím kouzelného proutku se naše škola proměnila v pohádkovou říši plnou nadpřirozených bytostí, oblíbených filmových a reálných hrdinů. Mohli jsme vidět čarodějnice, princezny, indiány, kostlivce, batmana i spidermana, Sněhurku a spoustu různých zvířátek.
Všechny masky byly velice krásné a nápadité. Děti tancovaly, hrály různé hry a soutěže. Odměnou jim byly bonbóny a také diplomy za masky.

Myslivecký den v 5. A

Myslivecký den v 5. A

Žáci 5. A společně s jejich paní učitelkou Hankou Novákovou nám dali možnost podívat se do jejich třídy a na vlastní oči si prohlédnout, osahat, otisknout různé vzorky a trofeje spojené s myslivostí a lesem. Děkujeme jim také za výklad a odpovědi na naše otázky. Využili jsme tak vrstevnického učení, kdy starší žáci učí mladší. Moc se nám u nich líbilo. A mladší děti si zapamatovali spoustu zajímavostí. Žáci 3.B,1.A,1.B