Fotogalerie

Krásný areál v okolí lanškrounských rybníků byl na čtyři dny domovem žáků 2. a 3. tříd. Z ubytování v chatkách byli nadšení a jídlo bylo také výborné. Celý pobyt se nesl v indiánském duchu. Děti si vyráběly indiánská trika, čelenku, náhrdelník i talisman. V jednotlivých kmenech pak tvořily totem, barvily kamínky, rýžovaly zlato a učily se střelbě z luku. Po celou dobu pobytu hrály také fotbal, přehazovanou, frisbee. Učily se týmové spolupráci a navazovaly kamarádské vztahy.

Všechny děti si zaslouží obrovskou pochvalu za své dovednosti, sportovní výkony, ale i odvahu. Čtyři dny mimo svůj domov bez rodičů zvládly na výbornou!

Děkujeme touto cestou všem rodičům za spoustu dárků pro děti. Odměnou pro nás bylo nadšení a úsměv na rtech dětí.

paní učitelky Dosedělová, Holešovská, Mlejnková, Šařecová, paní vychovatelka Krušinová a paní asistentka Knápková